سرور مجازی ایران آسیا کلود تی گیگ

سرور مجازی ایران در موقعیت داخل ایران می‌باشند و امکان نصب سیستم‌عامل لینوکس با توزیع‌های CentOs,Debian,Ubuntu و سیستم‌عامل ویندوز در نسخه‌های ۲۰۰۸، ۲۰۱۲ و ۲۰۱۶ در هنگام خرید سرور مجازی ایران می‌توانید OS موردنظر خود را انتخاب کنید. با انتخاب هرکدام از این سیستم‌عامل‌ها کاربر می‌بایست در صورت نیاز کنترل پنلی متناسب با آن انتخاب نماید که کنترل پنل های رایج برای سرور لینوکسی سی پنل و دایرکت ادمین و برای سرور ویندوزی کنترل پنل پلسک می‌باشد. VPS ایران تی گیگ با ترافیک و سرعت‌ بالا همراه با پشیبانی 24 ساعته ارائه می‌شود.

پلن‌ های سرور مجازی ایران

اولین ارائه‌دهنده خدمات رایانش ابری در ایران هستیم

irLinuxVPS 1

ایده آل برای شروع کسب و کار

هزار تومان
۲۱۰

/ ماهانه

irLinuxVPS 2

ایده آب برای استارت آپ های کوچک

هزار تومان
۲۵۰

/ ماهانه

irLinuxVPS 3

ایده آل برای سایت های فروشگاهی

هزار تومان
۳۸۰

/ ماهانه

irLinuxVPS 4

هاست حرفه ای ایده آل مناسب کسب و کار های نیازمند فضا

هزار تومان
۴۲۰

/ ماهانه

irLinuxVPS 5

ایده آل برای کسب و کار های بزرگ و متوسط

هزار تومان
560

/ ماهانه

irLinuxVPS 6

ایده آل برای کسب و کار های بزرگ و متوسط

هزار تومان
640

/ ماهانه

irLinuxVPS 7

ایده آل برای کسب و کار های بزرگ و متوسط

میلیون تومان
1250

/ ماهانه

irLinuxVPS 8

ایده آل برای کسب و کار های بزرگ و متوسط

میلیون تومان
1380

/ ماهانه

سیستم عامل‌های سرور مجازی ایران

سرور مجازی لینوکس ایران در حقیقت سروری در موقعیت ایران می باشد که نوعی از سرورهای اشتراکی است یعنی منابع آن به صورت اشتراکی در اختیار کاربر قرار میگیرد و با سیستم عامل لینوکس ارائه می شود، و می توان این سرور را با توزیع های مختلف لینوکس همچون CentOs,Debian,Ubuntu راه اندازی کرد و امکان نصب این توزیع های لینوکس با نسخه های متفاوت وجود دارد. همچنین، باتوجه‌به نیاز خود می‌توانید از انواع کنترل‌پنل‌های لینوکسی ازجمله دایرکت ادمین یا سی‌پنل برای مدیریت وب‌سایت و سرور خود استفاده کنید.

سرور مجازی ایران ویندوز

سرور مجازی ویندوز ایران که با سیستم عامل ویندوز در نسخه های 2008، 2012 و 2016 قابل ارائه است برای افرادی که کاربرانی در موقعیت ایران دارند بهتر است از این نوع سرور استفاده کنند چرا که موقعیت این سرورها داخل ایران می باشد و مانند دیگر سرورهای مجازی از منابع اشتراکی استفاده میکنند و از کنترل پنل های نظیر وب سایت پنل و پلسک می توان بر روی آن استفاده کرد.

نحوه اتصال به vps ایران

برای وصل شدن به vps ایران، می توان از طریق نرم افزار های ریموت دسکتاپ، برای سرور های ویندوزی استفاده کرد و وارد محیط گرافیکی سیستم عامل Windows شد.وی پی اس های لینوکس ایران نیز از طریق دسترسی SSH قادر به ورود و مدیریت سرویس خود می باشند.

برای تمامی وی پی اس ها قابلیت اتصال از طریق VNC فراهم شده است که با یک کلیک می توانید به vps خود متصل شوید.نام کاربری و کلمه عبور برای اتصال نیز، پس از خرید سرورهای مجازی ایران تی گیگ در اختیار شما قرار می گیرد.

کاربرد وی پی اس ایران

ازکاربرد های سرور مجازی ایران می توان به: راه اندازی چند وبسایت بر روی یک سرور، مدیریت ایمیل سرور، در اختیار داشتن فضای ذخیره سازی آنلاین و همیشه در دسترس برای نگهداری فایل ها و مدیریت آنها،میزبانی از اپلیکیشن های پر بازدید که بیشتر کاربران داخلی دارند اشاره کرد.ازVpsایران برای فعالیت در بازار های مالی داخلی مانند بورس و ثبت نام های اینترنتی، نیز استفاده می شود که به علت پینگ مناسب و استاندارد، به عنوان یک ابزار کاربردی شناخته می شود.

بهترین ویژگی سرور مجازی ایران

سرعت سرور مجازی ایران به دلیل استفاده از زیر ساخت‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری بهینه و رعایت اصول و استانداردهای tier3، از کیفیت مناسبی برای کاربران داخل کشور برخوردار‌است.

سرعت بالا

گارانتی

پشتیبانی

بدون محدودیت

نصب رایگان وردپرس با تخفیف

دارای امنیت بالا